Файні кухні

Кухня це одне з місць в будинку, де важлива в першу чергу функціональність. Звичайно, зовнішній вигляд також має неабияке значення. У зв'язку з цим вибір відповідної меблів може стати не просто проблемою. Ось кілька практичних порад. Ось дуже хороший сайт де є файні кухні за доступною ціною.

Перше, над якою варто задуматися-це вибір між готової меблями, і на замовлення. Якщо мова йде про вибір готової меблів, в даний час дуже широкий вибір. Таким чином, ми можемо вибрати, які задовольнять всі наші естетичні потреби. Крім того, є рішення перевірені часом, зазнавши багато випробувань і нести гарантії. Якщо, проте, наше внутрішнє " я " має незвичайну форму або розміри, варто вибрати меблі на замовлення – ми повинні, однак тоді рахуватися з більш високими витратами.

Важливим питанням є також вибір матеріалу, з якого будуть зроблені фасади меблів. Безумовно, найбільшою популярністю користуються фасади з МДФ – їх перевагами є низька ціна і висока міцність. Ми можемо вибрати версію, покриту фарбою або жарко. Якщо ми маємо трохи більшим бюджетом, то варто вибрати меблі з дерева. Особливо добре підійдуть вони для кухні в сільському стилі. Згадаємо, однак, що, всупереч розхожій думці, міцність деревини не завжди висока. Дерев'яні дверці можуть легко деформуватися, крім того, деревина є важким, що в значній мірі обтяжує петлі.

Якщо ми хочемо, щоб інтер'єр кухні придбав оптичної легкості, варто поставити на фасади зі скла. Це може бути скло, молочні, прозорі або вітражні, в залежності від того, який стиль нам найбільше підходить. Пам'ятайте, зі скляним фасадам повинні супроводжуватися скляні полиці усередині меблів. Візуальної привабливості додамо szafkom, виділення їх зсередини. Для кухні в сучасному стилі дуже добре підійдуть, будуть також фасади з нержавіючої сталі – у вигляді цілісних сталевих пластин, або стільниця наклеюються на плити.

Дуже важливим елементом інтер'єру є стіл. Якщо кухня виконує роль їдальні, саме в ній збираються всі мешканці. Якщо ні – може замінити стільниця. Якщо тільки розміри салону дозволяють, доступ до столу повинен бути можливий з усіх сторін. Обідній стіл овальний або круглий займає більше місця з-за столу з прямокутної стільницею, але зручніше обійти його, так що його присутність не заважали роботі на кухні. Якщо в силу необхідності повинна стояти на стіні, давайте виберемо модель квадратної або прямокутної форми. Пам'ятайте, щоб не заблокувати столом доступу для шаф!

Категории: